KONTAKT











    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polkrys Sp. z o. o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – zwane dalej RODO.
    Przed podpisaniem niniejszej zgody zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana, że w każdej chwili mogę cofnąć wyrażoną przeze mnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych poprzez wyrażenie takiego oświadczenia administratorowi pocztą na adres Polkrys Sp. z o.o. ul. Liliowa 3 87-700 Rożno Parcele albo za pośrednictwem wiadomości e-mail: ksiegowosc@polkrys.pl oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.




    Administratorem danych osobowych jest POLKRYS sp. z o.o. z siedzibą w Rożno-Parcele, ul. Liliowa 3, 87-700 Aleksandrów Kujawski. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r., dalej RODO w celach marketingowych oraz kontaktu z klientem. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 5 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

    POLKRYS Sp. z o.o.
    Adres:
    ul. Liliowa 3
    Rożno Parcele
    87-700 Aleksandrów Kujawski

    Telefon: +48 54 282 33 48
    +48 54 282 64 86

    Przedstawiciel Handlowy
    Dawid Gurski
    +48 728 491 078
    dawid.gurski@polkrys.pl
    Dawid Renc
    +48 539 618 871
    dawid.renc@polkrys.pl

    Biuro Obsługi Klienta
    Paulina Kuszyk
    +48 883 343 177
    paulina.kuszyk@polkrys.pl
    Justyna Gawrońska
    +48 668 592 036
    justyna.gawronska@polkrys.pl

    Nadruki na tekturze litej
    Tomasz Stasiak
    +48 666 844 951
    nadrukilita@polkrys.pl

    Nadruki na tekturze falistej
    Rafał Szymczak
    +48 883 343 181
    nadruki@polkrys.pl

    Księgowość
    Katarzyna Dobrzelecka
    +48 883 343 179
    katarzyna.dobrzelecka@polkrys.pl
    Sandra Kruszka
    +48 605 205 138
    sandra.kruszka@polkrys.pl

    Reklamacje
    reklamacje@polkrys.pl