Papierowe Pojemniki do Zgrzewu

Papierowe pojemniki do zgrzewu to innowacyjny, niespotykany wcześniej na polskim rynku produkt.

Pojemniki poza zastosowaniem w branży cateringowej doskonale sprawdzą się też w wielu innych m.in. piekarniczej, cukierniczej, wędliniarskiej, mrożonek i nie tylko.

Powleczenie folią CPET sprawia, że opakowanie nie przesiąka i ma niemal nieograniczone zastosowanie. Pojemniki mogą być używane w mikrofalówce, podgrzewane w piekarniku (do 220˚C) oraz stosowane w procesie głębokiego mrożenia (do -40˚C).

Innowacyjny produkt stanowi ciekawą alternatywę dla pojemników z tworzyw sztucznych. W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się o szkodliwości aluminium oraz jego negatywnym wpływie na zdrowie, również w procesie  obróbki termicznej.

Dzięki zastosowaniu innego surowca papierowe pojemniki firmy Polkrys są bezpieczne i z powodzeniem mogą zastępować opakowania wykonane z aluminium. Z uwagi na użyty w procesie produkcji materiał są one również bardziej przyjazne dla środowiska oraz łatwiejsze do ponownego odzysku.

W przeciwieństwie do pojemników z tworzyw sztucznych, pojemniki firmy Polkrys dają każdemu odbiorcy możliwość odróżnienia się od konkurentów poprzez stworzenie niepowtarzalnego, indywidualnego nadruku. Może on być wykonany po zewnętrznej stronie opakowania. Produkty są również dostępne w kilku wariantach nadruków uniwersalnych.

Atuty Produktu

  • najwyższa i niezmienna jakość materiału wykorzystywanego do produkcji
  • odpowiednia grubość dostosowana do funkcjonalności
  • estetyczna forma
  • wygodne w użytkowaniu
  • niemal nieograniczone zastosowanie

Dane Logistyczne

KOD PRODUKTUILOŚĆ W OPAKOWANIU
ZBIORCZYM
ILOŚĆ OPAKOWAŃ
NA PALECIE
TZ-22/17/5-A504224
TZ-22/17/4-A504224